25 Ocak 2014 #2256189

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıyor!

1 ay önce nişanlımın gsm hattını Ankara Balgat ta bulunan Kipman Grup Vodafone ana bayisinde Vodafone'a taşıdık. Bize taşırken taahhütsüz 500 dk her yöne 5000 sms ve 1 gb internet 30 TL demişlerdi.


Ama bize 1 ayın sonunda 47 Tl fatura geldi. Bayi ye gittiğimizde fatura 30 TL ineceğini söyledi. Telefonda müşteri hizmetleri öyle bir şey olmayacağını aylık 40 TL fatura olacağını söyledi. Vodafone önce bayilerine tarifelerini öğretmesi gerekmektedir, yanlış bilgi ile yanıltıyorlar.

Bora 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 01.02.2014 tarihlnde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bora25 Ocak 2014

    Ana bayinizin bilinçsizliği ,3 defa yanına gidip 30 TL olarak faturayı düzeltileceğini ve müşteri hizmetlerine haber verdiği dediği halde telefonda müşteri temsilcisi böyle bir şey olmayacağını aylık faturanızın 40 TL olacağın söyledi. Ana bayilerde çalışan personellerin bilinçsizliği ve sırf müşteri kazanmak için yalan yanlış bilgilendirmesi yüzünden bir daha Vodafone hattı kullanmayacağım. 1 Ay önce Vodafone geçen hattımı aynı fiyata daha kaliteli Turkcell'e geçireceğim. Önce ana bayilerinizdeki çalışanları eğitmeniz gerekmektedir.

  • Vodafone Temsilcisi25 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön