14 Temmuz 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıldı!

Benim hattım faturalı Red tarifesindeydim. Normal 49'luk bir tarife kullanırken tarifemi bir ay olmadan tekrar değiştirmek istedim ve müşteri hizmetlerini aradım bana tarifeyi değiştirebilirsiniz diye bilgi verdi ve ben avantajlı tarifemi iptal oldu ve diğer bir tarifeye geçirdi ama o tarifeye geçemedim. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bana bu tarifeden faydalanamazsınız dedi.


30 gün geçmeden bir başka tarifeye geçemeyeceğimi söyledi. Yanlış bilgilendirme olmuş dedi şikayetimi dikkate alacaklarını ve bana döneceklerini söyledi ne arayan ne de soran var sorunlara çözüm yok. Bu nasıl müşteri hizmetleri anlamadım her türlü zarar uğradım ne yapacağımı bilmiyorum.

Kenan 2.039 Okunma

Cevaplar

  • Kenan18 Ağustos 2014

    İletmiş olduğum soruna bir türlü çözüm bulamadılar .HİZMET KALİTESİ YOK OLMAZ OLSUN BU MÜŞTERİ SERVİSLERİ BENİ ARAYIP SADECE BİLGİLENDİRME YAPIYORLAR SORUNA İSE ÇÖZÜM BULMUYORLAR YAZIK VERDİĞİM PARAYA YAZIK KALİTESİZ HİZMET GERİ DÖNÜŞLERİ ÇOK GEÇ ...

  • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 13.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön