12 Temmuz 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Yapıldı

Şu an mevcut hattımda "yarım altın paketi" mevcut. Bu paketi iptal edip "Freezone"a geçmek istedim ve akabinde "Freezone" yazıp 1525'e gönderdim. Cevap olarak da Frezone üyeliğiniz başlatıldı şeklinde mesaj geldi. Bu mesaj hala tel.de mevcut.


Ardından Vodafone bayisine gidip öyle bir soru sordum: "yarım altın paketini nasıl edebilirim? Freezone'a geçmek istiyorum. Dün de bunun için Freezone yazıp 1525'gönderdim." yetkilinin verdiği cevap: "freezone üyeliğiniz başladığı için yarım altın paketi iptal olmuştur." emin olmak için gidip özellikle sordum; çünkü kontör yükleyecektim ve tekrardan paketin yenilenmesini istemiyordum. Hiç de dedikleri gibi olmadı. Kontör yükledim ve anında yenilendi.

Muhammed 525 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.07.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön