15 Mayıs 2013 #1798549

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sonucu Mağduriyet!

Müşteri temsilcisi ile yapmış olduğum görüşme neticesinde kendisinden aldığım bilgi doğrultusunda mart ayında hattımı kapatabileceğimi söylemiş kendisine ısrarla bana başka fatura kesilip kesilmeyeceğini sorduğumda ise kat'iyen böyle birşey olmayacağını söylemesi üzerine hattımı mart 12 de kapatmama rağmen bana yaklaşık iki ay sonra tekrar fatura kesildiğini öğrendim. Müşteri temsilcisinin yanlış bilgi vermesi yüzünden mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ahmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet02 Temmuz 2013

    Sizin musteri temsilcinizle yapmış oldugum görüşmeyi dinlemenizi rica ederim..benim fatura kesim tarihiyle alakali sorunum yok..benim sorunum...sizin musteri temsilcinizin Şubat ve Mart ayında yapmis oldugumuz gorusmede yanlis bilgi vermesi yüzünden magduriyetim var...sizin calisanlarinizin hatasini ne zamandan musterilerinizden tahsis ediyorsunuz

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın A***** Y****** sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 12.05.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. Yapılan kontrollerde hattınızda kullanıma istinaden ücretlendirilme yapıldığı ve sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön