21 Temmuz 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sonucu Fatura Yüksek Geldi

Yaklaşık 1,5 ay önce hattımı, Vodafone red klasik tarifesine taşıdım, taşımaz olaydım. 49 dedikleri tarifeye bayii geçişimi yapmadığı için 70 TL'lik fatura geldi.


Müşteri hizmetlerine telefon yoluyla daha önce iki kez şikayet oluşturmama rağmen, hatalı bilgi veren "bayii hatasını kabul etmediği" için bir sonuç alamadım.


Sorunu irdelerken hatanın müşteri tarafından yapılmış olma ihtimali kadar personeliniz tarafından yapılabileceğini de göz önünde bulundursanız iyi olacak.

Fatih 120 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 24/07/2014 07:49:14 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön