13 Mayıs 2013 #1792709

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sonucu Fahiş Fatura!

Herşeydahil seçerek İspanya'ya gittim. 27/04 12. 30'da Vodafone ile görüştüm. "Günlük ekstra 9.90 karşılığında yurtiçi tarifem geçerli mi yani telefon, sms ve internet yur tiçi tarifemle aynı mi olacak?" sordum, evet yanıtı aldım. Her gün de şu SMS'i aldım: "Yurt dışı internet kullanımınız 30 TL'ye ulaştı. Bundan sonraki kullanımınız standart tarifeden ücretlenecektir. Eğer Türkiye'deki tarifenizde internet hakkınız varsa ve HerseyDahil Faturalı seçeneğine sahipseniz, geçerli ülkelerde yurt dışı kullanımınız tarifenizden düşeceğinden, bu mesajı dikkate almayınız. "


Tarifemde 2 GB internet var. Meğer, Herşeydahil'de, internet her şey içinde değilmiş, 25 MB ile sınırlıymış. 711 TL haksız fatura geldi.

Cesim 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532731****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontreollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön