26 Mart 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirme Sebebiyle Gereksiz Fatura Ödedim!

Avantajlı bulduğum kontratlı Red Classic tarifesi sebebiyle Vodafone'a geçiş yaptım.Fatura kesim tarihimden birkaç gün önce güncel faturamı sorguladığımda 49tl gelmesi gereken faturamın 72tl civarı olduğunu gördüm. Müşteri hizmetlerini aradım, bana faturanın indirimsiz hali olduğunu
fatura kesim tarihinden sonra 49 tl görebileceğimi söylediler.


Fatura kesim tarihinden sonra fatura bilgimde hala 72 tl'yi görünce tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve faturamın kontratlı olmadığını öğrendim. İlk aradığımda bu bana söylenseydi en azından bir sonraki faturayı bu şekilde yüksek ödemek zorunda kalmazdım. Yeni bir fatura dönemine girmeden iptal edebilirdim.Kısaca sıfır memnuniyet!

Cansu 90 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi15 Nisan 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Cansu12 Nisan 2014

  Yaptıkları çözüm üretmeye değil hatanın üstünü kapatmaya çalışmak gibi birşey.

 • Cansu29 Mart 2014

  Burada taahhütlü tarife istememe rağmen taahhütsüz bir tarife uygulayan yetkili bayii call center görevlilerinden daha suçludur. Umarım en kısa zamanda çözülür ve geri dönüş yapılır.

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön