29 Mart 2013 #1713229

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

Ben her ay 70-80 tl tutarında fatura ödeyen bir kullanıcıyım. Faturaya ek telefon kampanyası için Şirinevler deki durak iletişime başvuru yapmaya gittim ve bana 6 aylık kullanıcıların bu kampanyaya başvuru yapabildiğini söyledi ve başvurumu aldı, halbuki kurallar gereği en az 8 aylık faturalı hat sahibi olunması gerekiyormuş bunu bana yanlış beyan etti.


Eski tarifemdeki taahhüdüm bozulduğu için 120 tl tutarında fazladan fatura ödettiler ve defalarca yetkili kişiyle görüşmeme rağmen paranızın iade edilmeyeceği şeklinde bilgi verdiler. Yarın ilk isim hattımı başka bir şebekeye geçirmek ve tüketici haklarına da şikayette bulunmak olacaktır.

Sinan 77 Okunma

Cevaplar

  • Sinan07 Nisan 2013

    Bana bu ay gelen fatura tutarı da 117 lira. neden çünkü kabul edilmeyen telefon kampanyası sistemde kabul edilmiş gibi görünüyor ve faturama yansımış. Yani kısaca siz insanları soyarak dolandırarak para kazanıyorsunuz. En iyisi sizinle davalık olmak.

  • Sinan30 Mart 2013

    Evet defalarca ulaştım biriminize o numaradan ama bayinizin yanlış bilgilendirmesi sizin için önemli değilmiş önemli olan bizim taahhüdün bozulmasına onay vermemizmiş. Önem derecesini neye göre belirliyorsunuz anlam veremedim. Benim mantığıma göre sizin bayiniz bana doğru bilgi verip 6 aylık kullanıcılar faturaya ek telefon kampanyasına başvuru yapamazlar , bunun için en az 8 aylık vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekir şeklinde bilgi verseydi ben taahhüdümü bozdurur muydum , bozdurmazdım ; çünkü kampanyaya katılamayacağım kesin diye düşünürdüm değil mi. Eşim dostum ne kadar tanıdığım vodafonelu varsa hepsini numarasını başka operatöre taşımasını sağlıcam. 120 lira da sizin olsun. 50 kere aradım sizi ama sonuç yok. Çok güvenilir(!) hizmet veriyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi29 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön