22 Nisan 2013 #1755491

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

2 ay önce banka hesabımdan yanlışlıkla başka bir numaraya yapmış olduğum cep lira yüklemesinin gerekli evrakların faksladım müşteri temsilcisinin faksların ulaştığının 15 gün içerisinde geri dönüş yapılacağının bilgisini almama rağmen 1 ay geçti dönüş yok.


Bugün tekrar aradığımda bana verilen bilgi 'faksınız ulaşmadı' mademki Vodafone müşteri hizmetlerinde iyi olduğunu iddia ediyor neden hala şikayetime bir çözüm bulamıyor. Konuşmaların kayıt altına alındığını söylüyorlar dinleyin o zaman dediğimde neden cevap veremiyorlar bu kadarda olur mu ?

Gökhan 15 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön