16 Şubat 2013

Vodafone Yanlış Bilgilendirme!

21 Ocak 2013 tarihinde taahhütlü almış olduğum telefon taahhütü sona ermiş ve aynı gün çağrı merkezinizi arayıp hattımın kontörlü olması için gerekli talimatı verdim ve gerekli işlemler yapıldı dendi. Bu gün öğrendim ki hattımın halen faturalı olarak devam ettiği bana ayrıca bir faturalandırma yapılacağı tarafıma tebliğ edildi.

Bu faturayı kabul etmiyorum bana çağrı merkeziniz hattımın kontörlü olarak 22 ocak itibariyle kullanabileceğimi söyledi lütfen konuyla ilgili sizden bir açıklama bekliyorum. Bugün hattımı kontörlüye çevirdiler arkadaşlar oysaki ben 21 ocakta talimat verdim.

Barış 53 Okunma

Cevaplar

 • Barış10 Mart 2013

  Bu gün faturanız elime geçti ısrarla diyorumki haksızsınız uygulamış olduğunuz (sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532589**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan kampanyanızın 21.01.2013 tarihinde fatura kesim tarihiniz ile birlikte sonlanması nedeni ile faturasız hatta geçiş işlemlerinizin kampanya bitiminden sonra gerçekleştirildiğinin bilgisini iletmek isteriz.Öncesinde yapılan işlemlerde cayma bedeli yansıtılmakta olduğu için mevcut uygulamamız bu yönde olup tarafımızdan müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz.) kampanyalar müşterilerinizi 1 fatura mağdur ediyor iptal edemiyormuşunuz niye edemiyorsunuz kardeşim neden şu an size bedavadan 85.60TL fatura ödeyeceğim ama bu parayı ödeyeceğim bir dahada vodafone hattı kullanmayacağım ailem de 4 kişi bu vodafone hat kullanmakta ben bizzat transfer yaptırmıştım derhal farklı bir şebekeye geçiş için işlemleri başlatıcam.

 • Barış17 Şubat 2013

  Bana bunlar anlatılmadı,siz çağrı merkezinizdeki arkadaşları yeterince bilgilendirmiyorsunuz bunun faturasını vatandaşa kesiyorsunuz, bana söylenen bir daha fatura gelmiyecek 22 ocakta faturasız hatta geçtiniz dendi neden konuşmalarımızı dinleme zahmetinde bulunmuyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi17 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,532589**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan kampanyanızın 21.01.2013 tarihinde fatura kesim tarihiniz ile birlikte sonlanması nedeni ile faturasız hatta geçiş işlemlerinizin kampanya bitiminden sonra gerçekleştirildiğinin bilgisini iletmek isteriz.Öncesinde yapılan işlemlerde cayma bedeli yansıtılmakta olduğu için mevcut uygulamamız bu yönde olup tarafımızdan müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön