09 Ekim 2014

Vodafone Yanlış Bilgilendirildik!

Mersin Vodafone bayisiyle anlaşarak, Kurumsal hatlarımızı Vodafone'a taşıdık. Bize hatlarımızı taşımanın karşılığında 11. 000 TL fatura indirimi 8. 000 TL de (3 adet Ipone bedeli olan) 8. 000 TL'yi nakit olarak vermeyi teklif ettiler. Bizde kabul ettik. Belgeleri imzaladık. 11. 000 TL fatura indiriminden yararlandıktan sonra gelen faturayla meğer bize verilen 3 adet cihazın aylık 95. 00 TL ye 24 ay taahhütle verildiğini öğrendik.


Vodafone ile iletişime geçtiğimizde bunun için belge imzaladığımızı (7 sayfalık bir belge) konu hakkında yapılacak bir şey olmadığını ilettiler. Şu an başka operatöre geçme aşamasındayız.

Ebru 267 Okunma

Cevaplar

  • Ebru22 Şubat 2016

    9 Ekim'den beri bir kişi geri dönüş sağlamadı. Artık sağlamayın zaten, bu otomatik mesajı da atıp durmayın.

  • Vodafone Temsilcisi10 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 07.11.2014 tarihinde Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön