07 Şubat 2014 #2267044

Vodafone Yanlış Bilgiden Dolayı Fazla Fatura Gönderdi!

Vodafone'un 59-TL'lik Red tarifesinden yararlanmak için 545547**** no'lu yeni hat aldım. ancak bayinin eksik bilgi vermesinden işlemim kabul edilmedi 59-TL yerine 75,90-TL fatura geldi. Hattımı iptal edilmesi için müracaat ettiğimde fatura dönemi geçtiğinden 75,90-TL'lik 1 fatura daha geldi. Hattımı iptal etmemem için müşteri hizmetleri tarafından bana vergilerle birlikte 35-TL'lik başka tarife önerdi. Bunun üzerine iptalden vazgeçerek bu hattı aldım. Bu kezde 35-TL. yerine 50-TL fatura geldi.


Tekrar müşteri hizmetlerini aradım bana o yanlış bilgi verildiği söylendi. Bu kez hattımı başka şirkete taşıdım. Ancak 15-TL alacağım olmasına rağmen ayrıntısı belirtilmeyen 80,10--TL fatura çıkarıldı.

Kemal 14 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön