27 Nisan 2013 #1766380

Vodafone Yanlış Bilgi Verme!

Kullandığım başka bir Vodafone hattım la hatalı numara taşıma yapıldı bayide kampanyalarım iptal oldu. Cihaz ceza bedeli çıktı. işlem yapan bayi mağdur olmasın diye şikayette bulunmadım. Müşteri hizmetlerini bu konu üzerine 10 kez aradım tamam düzeltilecek dediler. Ertesi gün başka biri arayarak bütün haklarınız kısıtlandı artık cihaz alamazsınız internet paketi yapamazsınız hiçbir şeye katılma hakkınız yok diye bilgi veriyorlar. Aradığımda beni sorununuz çözümlenecek cihaz bedeliniz yeniden taksitlendirecek diyerek 1, 5 ay oyaladılar. şimdide arayarak 29 nisana kadar ödemezseniz sizi icraya vereceğim diyorlar. Bu nasıl bir hizmet bu nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışıdır? Açıklama istiyorum mağdurum.

Cemile 9 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,536516*****numaralı hattınız üzerinde inceleme başlatılabilmesi için, Müşteri Hizmetlerimizi aradığınız tarih bilgisi ve numara bilgisini tarafımıza iletmeniz gerektiğini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön