23 Ocak 2015

Vodafone Yanlış Bilgi Verilmesi Ve Haksız Ücretlendirme!

Vodafone faturalı hat sahibiydim, kampanya bitiş tarihi için tamirhane semtinde Nizamoğlu Vodafone'dan aldığımız bilgiyle hattı başka operatöre taşıdım. Taşıdıktan 2 ay sonra Vodafone'dan tekrar borç çıktı. 2 ay sonra aradılar 78 TL borcunuz var diye kampanya bitmediğinden cezalı olarak ödemeniz gerekiyor neden ödemiyorsunuz gibi bir telefon aldım.

Vodafone bayine 3 sefer gidildi 2 sefer kampanya bittiğine dair teyit edildi. 3.kez gidildiğinde arada çıkan fatura borcunu ödediğim de başka borç olmadığını söylediler. Israrla başka borç olup olmadığını bir sonraki ay kontrol etmeme gerek olmadığını sorduğumda yok dediler. Aradan geçmiş 2 ay ne parası? Sizi Tüketici Mahkemesine vereceğim bilginize.

Arzu 93 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 09.02.2015 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Arzu26 Ocak 2015

    Vodafone den açtığım kayıt olumsuz olarak kapatılmış. Bayinizin suçunu neden ben ödüyorum? Acil dönüş yapar mısınız?

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, Vodafone hatlarından 444 0 542, diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön