24 Mart 2014

Vodafone Yanlış Bilgi Verildi!

16 mart akşamı Red müşteri hizmetleriyle görüşmemde faturasız duble internetten faydalanmak için Turkcell'e geçiş yapıp ardından tekrar Vodafone'a gelsem faydalanabilir miyim diye sordum ve 31 marta kadar geçiş yaptığımda faydalanabileceğimi söyledi.

Ben ilk önce Turkcell'e ardından Vodafone'a geçiş yaptım ve 23 mart pazar günü tekrardan teyit amaçlı sorduğumda faturalı hattan çıkış yapıp faturasıza geçtiğim için " 90 " günlük süreçten etkilenmeyip faydalanabileceğimi söyledi ve bugün Vodafone'a geçtim.

Kampanyadan "90" günlük süreç dolayısıyla faydalanamayacağım mesajı geldi tarafıma. Konuyla alakalı inceleme yapılıp mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Hasan 40 Okunma

Cevaplar

 • Hasan25 Mart 2014

  Geri dönüş yapıp konu ile alakalı mağduriyetim giderildiği için çok teşekkürler.

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Hasan25 Mart 2014

  Sabırla beklemeye devam ediyorum ..

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Hasan24 Mart 2014

  Hala geri dönüş beklemekteyim, Bu hizmetten faydalanmak için kurulu düzenimi bozdum ve 1 haftadır telefonumla işlem yapamıyorum TL Yükleyemediğim için ....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön