20 Ocak 2014 #2245130

Vodafone Yanlış Bilgi Verdi!

Vodafone'dan Yaklaşık iki sene önce cihaz kampanyasından faydalanarak bir cihaz almıştım. Daha sonra kontrat süresi bitmeden sözleşmeden çıktım ve bunun için 2-3 defa aradım ban 336TL'lik bir cayma bedeli ödeyeceğimi söylediler.


Bende kabul ettim ama daha sonra fatura kesildiğinde karşıma bambaşka bir fiyat çıkardılar. Hemen arayıp itiraz ettim bana cihaz bedeli olarak başka bir şey söylenip üstüne 190 TL'lik başka bir fiyat söylediler.


Başta 3-4 defa sormama rağmen sadece 336 TL ödersiniz deyip daha sonra ekstra şeyler çıkardılar.Şimdide itiraz ettim dönüş yapılmadı hala herhalde faturamın ödenmesini bekliyorlar. Daha sonrada faturanızı ödediğiniz için bir şey yapamıyoruz diyecekler.

Hakan 59 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 23.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön