16 Eylül 2013 #2013011

Vodafone Yanlış Belge Gönderdi!

Tam 8 aydır bir tane belge istememe rağmen ne hikmetse bir tane belge gönderdiler onu da yanlış gönderdiler. Telefon cihaz kampanyasından bana satmış olduklarını iddia ettikleri telefonun sözleşme metnini istememe rağmen gönderemiyorlar fakat bu telefon faturalarımdan da tahsil edilmektedir.


Her ne hikmetse sürekli benim Vodafone'u aramama rağmen beni oyalayıp saf yerine koymaktadırlar 8 aydır haksız kazanç elde edip beni de mağdur etmektedirler. Size yazdıktan sonra belgeyi gönderdiler maalesef belge olmadığı için yanlış belge gönderdiler ve beni muhatap dahi almadılar.

Hasan 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 17.09.2013 tarihinde belirtmiş olduğunuz mail adresinize gönderim işleminin sağlandığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön