08 Mayıs 2013 #1785221

Vodafone Yanıltıldım!

Avea nın 2 yıllık taahhütlü müşterisiydim. 6 yıldır Avea kullanıyordum yakın zamanda gelen Vodafone müşteri temsilcisi vodafone a geçmem için ısrarcı oldu ben avea ile taahhüdüm olduğunu bir ay sonra taahhütümün biteceğini söyledim o arkadaş bana taahhüdüm bitmezse zaten hattımın onaylanmayacağını söyledi.


Sonra elindeki laptop dan bakarak onaylandığını ve taahhüdde sorun olmayacağını herhangi bir ödeme yapmam gerekmediğini söyledi ben de inandım hattım onaylanınca şüphe etmedim fakat avea bana 933. 00 tl lik taahhüt bedeli fatura gönderdi ben bu faturayı ödeyecek durumda değilim acilen yardımcı olmanızı bekliyorum Avea bu faturayı iptal etmiyor.

Tuncay 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili diğer operatöre ait fatura tutarınıza müdahale edilemeyeceği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön