22 Aralık 2014

Vodafone Yanıltılarak Yaptırılan Bağış!

Vodafone'dan gelen ücretsiz 4455'e kazan yaz hediyeler kazan... Şeklindeki mesaja gayet saf bir şekilde kala alıp mesaj çekmek istedim. Fakat 4455 yerine 4555 kazan yazıp gönderdim. Akabinde 10 TL'lik bağışınız için teşekkürler Toplum Eğitim Gönüllüleri Vakfı diye mesaj geldi. Tabi ki vakıf her insan ne olacak canım 10 TL işte diyebilecekken ben öyle diyemedim çünkü benim rızam dışında alınmış bir paranın kim olursa olsun razı olmazdım.


542'yi aradım bana sadece yardımcı olamayacaklarını söylediler. Ya kardeşim insanlar vakıf güzeldir. Ama biz bu şekilde para toplanmaz tamamen haksızlık, Vodafone'dan şikayetçiyim yardımcı olmadılar, bana sorsunlar böyle bir şeyi onaylama mı.

Cengiz 1.106 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz07 Ocak 2015

    bu tür konularda bütün firmaların daha duyarlı olması ve sadece yanlış gönderilen bir mesajla geriye dönüş olmayan bir yola girilmesi durumu olmaması açısından bağış konusunda yanlış gönderilen mesaj durumununda gerekirse firmaların onay mesajı veya farklı bir yöntem uygulaması firmalar tarafından düşünülmelidir .

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön