21 Ağustos 2015

Vodafone Yanıltıcı Mesaj Gönderdi Ve Müşteri Hizmetleri Şikayet Bildiriminde Bulunmamı Reddetti!

20.08.2015 günü saat 12:39 itibariyle internet kullanım haklarımın %100'ünü kullandığım hakkında bilgilendirildim. Paket aşımı olmaması için hemen 500mb ek paket satın aldım. Ancak önceki aydan biriken 400 mb hakkımın hala bulunduğunu fark ettim ve Vodafone'un yanıltıcı mesaj yüzünden ihtiyacım olmayan gereksiz bir pakete 7 TL vermiş oldum. Bunun üzerine Müşteri Hizmetleri'ni aradım. Telefondaki temsilciye şikayet bildiriminde bulunmak istedim ancak şikayet girişi yapmak istemedi ve engel oldu. Benim şikayette bulunmamı engellemek hakkı ve haddi değildir. Yanıltıcı mesaj yüzünden verdiğim 7 TL'nin iptalini ve 54948 numaralı kaba müşteri temsilcisinin derhal cezalandırılmasını talep ediyorum!

Sercan 1.245 Okunma

Cevaplar

 • Sercan07 Şubat 2017

  Şikayetimi gireli neredeyse 2 yıl olacak hala cevap yok. İnsan bir cevap verir bari yalandan da olsa. Vodafone'un müşteri hizmetleri ve bilgi sistemleri içler acısı durumda. Yazık.

 • Sercan10 Şubat 2016

  21 Ağustos'tan beri 6 ay (Yarım Yıl) geçti hala geri dönüş yok. Varın siz düşünün Vodafone Müşteri Hizmetleri'nin olmayan hizmetini!

 • Sercan30 Eylül 2015

  Eylül bitti Ekim ayına girdik aylar mevsimler geçiyor ancak Vodafone denen sözde "kurumsal" ve sözde "global" firma hala bir cevap verme tenezzülünde bile bulunmadı. Bu durumun böyle sürmesi durumunda tüm yasal haklarımı kullanacağımı kamuoyuna sunarım!

 • Sercan25 Eylül 2015

  25 Eylül oldu hala hiçbir geri dönüş yok. Bir şikayetin maksimum sonuçlanma süresi 20 gündür ve 35 gündür şikayetimle alakalı bir geri dönüş bile olmadı. Vodafone'un sözde globalliğini görün!

 • Sercan24 Ağustos 2015

  24 Ağustos oldu hala aranmadım kamera şakası gibi bir Müşteri Hizmetleri Departmanı!

 • Sercan22 Ağustos 2015

  Bu şikayeti yazalı kaç gün oldu hala aramadılar. Vodafone global bir GSM operatörü diye aldanmayın bunlar lokal bile olamaz bu antikurumsallıkla!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön