05 Şubat 2014 #2276914

Vodafone Yanıltıcı Kampanya Mesajı Gönderdi

4 şubat 2014 tarihinde sabah 10 civarında bir mesaj aldım. 3-9 şubat tarihleri arasında istediğim gün sinemaya gittiğimde 1 bilet alana 1 bilet bedava olacağı yazıyordu. Sinemaya gittim ve sinema çalışanları sömestr tatilinde böyle bir kampanya olmadığı söyleyerek 2 bilet parası aldılar. Şifre yazıp 6666'ya gönderdiğim zamanda da şifreyi 10 şubattan sonra kullanabileceğimi söylediler. Vodafone gibi büyük bir şirketin yaptığı bu şey nedir? Bizimle dalga mı geçiyorsunuz. Vodafone hattımı başka bir markaya taşıyacağım. Vodafone kadar ciddiyetsiz bir şirket görmedim. Bu hatanızı bir şekilde telafi etmenizi dilerim.

Abüşra 65 Okunma

Cevaplar

 • Abüşra09 Şubat 2014

  Vodafone şikayetimi hiç bir şekilde önemsemedi . Hala benimle görüşmediler bana bir açıklama yapmadılar . Bizi salak yerine koyuyorlar . Hatalarını telafi edecek hiç bir şey yapmıyorlar . Eğer bunu düzeltmezlerse hattımı başka bir operatöre taşıyacağım. !!!!!

 • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

  eğerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 05.02.2014 tarihinde saat 12:57 de ve 05.02.2014 tarihin de saat 12:59 da ve 07.02.2014 tarihin de saat 14:14 te irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Abüşra06 Şubat 2014

  Vodafone tarafından arandım ama açamadım tekrar arar mısınız ?

 • Vodafone Temsilcisi05 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön