Vodafone  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Vedat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Vodafone Yanıltıcı Bilgi İle Ürün Satma

1.814görüntüleme
Vedat
Vedat 23 Kasım 2020 19:05

21 Kasım cumartesi günü saat 20.30 da Vodafone 5425422000 numaralı No. Yu arayarak evimize internet ve TV bağlatmak istediğimizi söyledik. İlgili kisi bize internet ile bilgi ve fiyat verdi 24 ay taahhüt verirsek 12 ay TV paketi hediye dedi ve Vodafone cep hattımıza da ayda 16 GB internet hediye edeceklerini söyledi. 

23 kasim pazartesi günü aksam saat 18: 00 sıraları t******'tan bir arkadaş gelerek, Vodafone adına internet bağlayacağını söyledi. Zaten evde daha önce de t****TV ve internet olduğu için hiçbir kurulum yapmadan kablo çekmeden 5 dakika içinde, modemi prize takti ve bağlantıyı yaptığını söyledi. 

Sorduğumuzda TV ile ilgili bilgisi olmadığını böyle bir hizmet olmadığını söyledi. Hemen Vodafone'u aradık ve aboneliği kapatın dedik. Bize 560 TL bağlantı ücreti vermeniz gerekiyor dediler. Buyurun simdi. T**** bağlantısı ile vatandaştan para almak! Buna kim dur diyecek?   yazıklar olsun ne kurdunuz da 560 TL istiyorsunuz, kaldı ki yalan söyleyen Vodafone benim mağdur olduğum yerde... Sonuna kadar Tüketici Mahkemesinde hakkımı arayacağım. 

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler