26 Şubat 2014 #2317757

Vodafone Yanıltarakt Modem Sattı!

Geçen hafta Ankara AnkaraMall mağazasından Vodafone 3G aldım, alırken Konya yolu üzerinde kullanıp kullanamayacağımı kaç kez sordum ve hızlı olduklarını, söylediğim yerde rahatça kullanacağımı söylediler. Ben de inanıp hiç araştırmadan aldım. Açamıyorum bile ve o günden beri çağrı merkeziyle görüşüyorum size döneceğiz diyorlar, dönen de yok.


En sonunda otuzuncu arayışımda iptal edeceğimi ücreti öğrenmek istedim. 177-180 tl diyorlar, faturama razıyım ama çekmeyen bölgeyi ballandırarak sattılar sonrasında aaa ölü bölge dediler, ilgisizler ve bu kadar ücret istiyorlar, kapatıp ödeyeceğim ama mahkemeye vereceğim.

Özlem 80 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi20 Mart 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 19.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Özlem10 Mart 2014

  hiç ilgilenmedikleri arayacağız deyip aramadıkları yetmezmiş gibi bir de bana 12 liralık ne olduğu belli olmayan fatura çıkarmışlar, isterse 100 lira olsun mesele para değil insanı başka birşey yerine koymaları, üstelik bunu yapan VODAFONE GENEL MÜDÜRLÜĞÜ!!! Genel Müdürlük bunu yaparsa başka birşey demiyorum.. yazıklar olsun beni bin pişman ettiniz bin pişman, almaz olsaydım sizden hiç birşey..

 • Özlem05 Mart 2014

  Vodafone genel müdürlüğünden geçen hafta arayıp konuyu değerlendirip size döneceğiz dediler halen dönecekler bu saatten sonra dönmeyin zaten. yazıklar olsun aldığıma alacağıma bin pişman ettiniz beni güzel ders oldu bana bunlar..

 • Vodafone Temsilcisi26 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön