20 Ocak 2014 #2244122

Vodafone Yanıltarak Ürün Sattı!

14 01 2014 tarihinde Samsun Merkez Çiftlik caddesinde Samtel Vodafone merkezinde faturaya yansıtmalı bir cep telefonu aldım. Ürünü alırken bana görüntülü görüşme var dendi, sözlü olarak anlaştım cihazı aldım eve gittim cihazı açıp incelediğimde böyle bir özellik olmadığını fark ettim.


15 01 2014 tarihi sabah saat 9 civarında işlem yaptığım merkeze gittim oranın müdürü Ö. beye durumu anlattım. Cihaz anlatılan gibi değil ben 48 saat dolmadan sözleşmeyi iptal edeceğimi söyledim. Kendisi bana program yüklemem gerektiğini söyledi. Bende bu cihaz bana verilirken program yüklememin söylenmediğini belirttim. Şu anda mağdurum.

Aydın 25 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 25.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi21 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön