22 Ağustos 2013

Vodafone Wireless İnternete Para Ödedim!

Vodafone'u yaklaşık 3 senedir kullanıyorum, ancak son bir kaç aydır çıldırtıyor beni. Bedava diye verdikleri facebook, twitter vs. hepsine toplamda 20 lira para ödedim. Defalarca çağrı merkezi ile görüştüm, kimisinde azarlandım kimisinde ise suçlu konumuna sokuldum.


Eğer bir kez daha olursa paranızı iade edeceğiz dediler ardından 3 defa daha oldu ve paramın iadesini talep ettiğimde sorun sizde dediler. Dün ise bardak taştı, evimin wireless'ından girdiğim internetten, bana bağlantı noktası seçme tercihi sunmadan 7 lira para çekti.


Wireless'dan dahi para çeken bir operatörü akıl hayal almaz. Yıllardır Vodafone kullanırım, ama en yakın zamanda başka GSM operatörüne geçiyorum.

Arda 35 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, inceleme sonucu detaylarını ekte bilgilerinize sunarız; Yapılan kontroller sonucunda farklı URL(kaynak bulucu)’ ler kullanımlar olduğu , bu kullanımlarının standart mobil internet tarifesinden ücretlendirildiği anlaşılmıştır. Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön