31 Ağustos 2013 #1986392

Vodafone Wi-Fi Üzerinden İnternete Bağlanmama Rağmen Ücret Kesti!

Wifi ile nete bağlanarak whatsapp programını yükledim ve kullanmaya başladım. Programı kullanırken bir kaç defa bakiyem anında sıfırlandı. Wifi bağlantısı kopmadığı halde liralarım nasıl bitti, nereye gitti, hangi gerekçe ile bakiyem sıfırlandı? Bu bir kaç kez oldu. Bu yolla alınan liralarımın acilen iade edilmesini istiyorum. Yoksa resmi yollara başvuracağım.Vodafone'un dikkatine...

Sevda 47 Okunma

Cevaplar

  • Sevda02 Eylül 2013

    hangi kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldı? Wi-fi ile bağlanınca ücret nasıl gidebiliyor? bunun daha kaç kez başıma gelmesi gerekiyor sorun tespit edilmesi için?

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili kullanıma istinaden ücretlendirme yapıldığı ve sorun tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön