30 Ocak 2015

Vodafone Wi-Fi Modem Cihaz Arızası!

17/04/2014 tarihinde Kahramanmaraş İnci saat Telekom Vodafone bayisinden almış olduğum r206-z model 6 GB internet taahhütlü wi-fi modemim arızalanmış, akabinde 27/12/2014 tarihinde cihaz bayiye garanti kapsamında iş emri formu oluşturularak geri teslim edilmiştir. Fakat aradan 20 iş gününden fazla (1 ay) geçmesine rağmen cihaz teslim edilmemiştir.


Teleservisi aradığımda cihaz işlem sırasında diyor, Vodafone bayisine gittiğimde cihaz tamiri mümkün değilmiş yenisi ile değiştirilecek diyor. Fakat ortadan verilen bir cihaz yok. Daha ne kadar sürecek bilmiyorum. Bu ay ki faturada geldi mecbur ödemek zorundayım. Taahhütlü olduğundan iptal de edemiyorum cezası varmış. Çok pişmanım.

Turgut 1.137 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz talep/şikayetiniz için bize Vodafone hatlarından direkt 542 , diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşmanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön