03 Nisan 2013

Vodafone Vurdumduymazlık!

Yıllardan beri VODAFONE müşterisiyim, bundan 3 hafta önce havalimanı Vodafone dan bir cihaz Beyaz bir Galaxy S3 Mini aldım.ve o gün benim eskiden kalma Taahhütüm de o gün bittiği için yeni bir tarifeye geçtim fakat eve geldiğimde telefonun siyah olduğunu gördüm.


Bayanı aradığımda kendilerinde Beyaz rengin olmadığını isterlerse faturayı getirip bana Kredi kartıma çektikleri 800 TL nin iadesini yapacaklarını söylediler ve bende öyle yaptım cihazı Faturası ile götürüp iade istedim.


Aradan 3 haftadan fazla geçti halen bir haber yok, her gün arıyorum incelemede olduğunu söylüyorlar. Bu kadar duyarsızlık olmaz yani. 250 tl de taahhüt parası aldılar 5 saat erken bitirdiğim için.

İsmail 233 Okunma

Cevaplar

 • İsmail20 Nisan 2013

  Evet en sonunda 800 tl baskılar sonucunda cihaz için iade yaptılar fakat halen 240 tl Tarifeye geçiş cezasının incelemede olduğunu bildiriyorla. her aradığımda aynı şey inceleniyor. 1aydan fazla oldu neyini inceliyorlar anlamıyorum.

 • İsmail09 Nisan 2013

  Bu Arada KK çektikleri 800 TL iadesi halen yapılmadı Gün 30

 • İsmail09 Nisan 2013

  30 gün oldu bana halen konuyla ilgili inceleme devam ediyor diyorlar. Tarifemin bittiği gün cihazla beraber geçtiğim tarife içinde bana 240 TL ceza verdiler. Neymiş 5 saat erken bitirmişiz.. hem Yeni tarifeye Atatürk Hava limanı VODAFONE geçirdi. dün birde benim hattımı kestiler ve bana bu faturayı mecburen ödettiler. 30 gün boyunca hergün arıyorum ve bana incelemenin devam ettiğini söylüyorlar. inanın bana bu işler bitsin onlara Manevi tazminat açacağım. bu kadar rezillik olmaz. koskoca VODAFONE.

 • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sıkayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, 543454****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde şikayetinize yönelik Vodafone Cep Merkezimiz tarafından tarafınıza bilgilendirme sağlandığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön