14 Ekim 2014

Vodafone Vodem Mağduriyeti!

Vodem almak için Vodafone bayiine gittiğimde yetkili arkadaş internetin çok iyi hızda kullanabileceğimi belirtti ve 1 sene boyunca hiç verim alamadan taahhütlü olduğu için mecburen kullanmak zorunda kaldım. 1 yıl bittiğinde hattın iptali için başvuruda bulununca genel merkezden arandım iptal nedenini sordular. 1 senedir kandırıldığımı verdiğim ücretlerin boşuna gittiğini belirttim. Bana hattınızı kullanmaya devam ederseniz indirimli fiyata ve bulunduğum bölgeye ekip yönlendireceğini internet hızının çok iyi olacağını söyledi. Bende kabul ettim ama maalesef sadece iki gün memnun kaldım sonra hiç çekmedi. Görüşme kayıt tarihi ve saati var şikayette bulunacağım.

Sinan 275 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi20 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 20.10.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi14 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön