06 Mayıs 2013 #1781855

Vodafone Vodem'den Hiç Memnun Kalmadım!

11 nisan 2013 de aylık 29 tl ye Eskişehir'den 4 gb limtini bilen tarifeden Vodem aldım 2 hafta sonra internette sörf ve birkaç dosya indirmede 4 gb limit doldu ve 26 nisana 2013 te haftalık 12 tl karşılığı 1 hafta paket aldım lafta kotasız limit ertesi gün mesaj geldi adil kullanım sebebi ile hızınız düşürülmüştür!


Diye ve sayfalar açılmamaya başladı ayın 3 üne kadar tekrar idare ettik ve tekrar haftalık paket aldık 4 mayısta: aylık 39 tl karşılığında tarifeniz yenilenecek! Bu nasıl taahhütlü müşterilik anlayışı iptal etmeye kalktığınızda cayma bedeli yansıtırız diyerek konuşuyorlar şimdi ben bunu tüketici mahkemesine kadar götüreceğim bakalım nasıl olacak.

Mustafa 83 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön