12 Şubat 2013

Vodafone Vodem'de Fatura Şoku Yaşadım!

Yaklaşık bir ay önce Elazığ'da vodafone bayisine gittim vodem almak için 12 ay taahhütlü aylık 29tl denildi. Gerekli işlemler yapıldı imza attım, tam gidiyordum her ay 10 tl hat ücreti alınacak denildi. Almış bulundum dedim , alırken yanımda iki arkadaşım daha vardı, özellikle sordum 4gb lık paket mi evet denildi paket aşımı olmaz demi yok denildi 4gb tan sonra paketi yenilemediğim sürece internete bağlanmaz dedim evet denildi.

Bu ay ilk fatura geldi şok oldum 74tl aradım müşteri hizmetlerini 4gb'lık paket fakat paketi aştığınızda internete bağlanabiliyorsunuz denildi. Anlamadığım o zaman neden 4-6 gb'lık paket yapıyorsunuz resmen yanıltıldım birde reklam yapıyorlar fatura şoku yaşamayın.

Hakan 129 Okunma

Cevaplar

  • Hakan24 Şubat 2013

    Ürünü aldığım vodafone bayisine gittim ürünü satan ismini sonradan öğrendiğim satış temsilcisi esin hanım beni görünce şok oldu hemen arkasını döndü nasıl böyle bir şey oluyor diye sordum orda çalışan başka bir temsilci size limiti doluğunda duran paket verilmemiş dendi. İptal ettirmek istedim bana vodem ücretsiz dendi vodem ücreti istediler, birde saçma sapan 80 tl iptal edecem diye ceza ödeyecekmişim kısacası benden 190 tl istediler iptal etmek için. Ürünü alırken defalarca sordum iptal etmek istediğimde insan kılığındaki satış temsilcisi bunları bana söylemedi. O gün akşama kadar patronlarını bekledim olup biteni onlarada anlattım fakat değişen bir şey olmadı. Bu işler reklam yapmakla olmuyor önce dürüst olacaksın tüketiciye yalan söylemeyceksin kimsenin yaptığıda yanına kalmaz yazıklar olsun diyiyorum başka bir şey demiyorum.

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında 4 gb 12 aylık vodem kampanyası hakkında bilgi aktarılırken 4 gb dolduktan sonra kotanın kapanmayacağı, yapılacak internet kullanımının faturaya yansayacağı bilgisinin aktarıldığı belirtilmiştir.Konu ile ilgili olarak kampanya esaslarının taahhütnamede mevcut olduğunu bu nedenle hata tespit edilmediği bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi12 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön