14 Ağustos 2013

Vodafone Vodem Program Hatası!

Vodafone vodem hatasından otomatik sms yollanması ve 1020 TL fatura gelmesi:


Program hatası oluştu. System. Invalid Operation Exception: Sağlayıcı String değerini belirleyemedi. Örneğin, satır yeni oluşturulmuştu, String sütununun kullanılabilir varsayılan değeri yoktu veya tüketici henüz yeni bir String değeri ayarlamamıştı.


Konum: System. Data. OleDb. Column Binding. Value String ()
Konum: System. Data. OleDb. OleDb Data Reader. Get String(Int32 ordinal)
Konum: VMC. Base Services. Sms Contact Manager. Database Functions. Read All SMS es(String folder Name)
Konum: VMC. Base Services. Sms Contact Manager. SmsList. Read All SMSes(String folderName)
Konum: VMC. UI. SMS. frmSMS. Refresh Grid View(Selected View view) Caller=frm SMS:ShowError

Yusuf 184 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini ve hattınız ile ilgili iade işleminin başlatıldığını aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Yusuf17 Ağustos 2013

  Sorunu çözmenizi ve faturayı iptal etmenizi bekliyorum. Kendi software hatanızı bana ödetmek etik davranış mıdır. İngiltere'de de bu şekilde davranıyor musunuz? Şikayetim devam ediyor. Çözmezseniz yasal süreci ve basın yolunu başlatacağım. Müşteri hizmetleriniz yetersiz. Tüketicinin ulaşacağı bir bölüm yok. Tüketiciyle alay mı ediyorsunuz

 • Yusuf17 Ağustos 2013

  Vodafone firmasının davranışından memnun değilim. Şikayetçiyim. Yaptıkları bu büyük kuruma yakışmıyor. Vodem hatlarını kullanmayın. 3 haftadır sorunu çözmediler. Sizinde başınıza gelebilir. Kendi software (yazılım) hatasını görmekte ve düzeltmekte bile yetersizler.

 • Yusuf14 Ağustos 2013

  Vodafone yukarıda verdiği cevapla genel herkese yolladığı aynı cümleleri içeren klasik cevabını vermiş. Dün bayiden bana çıkarılan borcu sorduğumda: Haziran 2013 için 846.10 TL Temmuz 2013 için 381.69 TL Bilgisini aldım. Yani faiz işletmişler. Bilgim dışında bana verdikleri Vodem cihazındaki yazılımdan kaynaklanan hata nedeniyle oluşan otomatik sms gönderimini bana fatura etmeye kalkıyorlar. Televizyonlarda her gün reklam yapıyorlar ancak tüketici memnuniyetini sağlayacak önlem almadıkları gelen cevapla ortaya çıkıyor. Müşteri hizmetleri yetersiz, tüketici şikayet bölümleri yok. Personelleri eğitimsiz. Vodafone vodem internet bağlantı ücretini benden talep edebilir ancak kendi hatasından kaynaklanan sms gönderim ücretlerini iptal etmelidir. Yaklaşık 70-80 TL ödeyecekken benden haksı yere 1227.7 TL almaya kalkıyorlar. Hiç etik değil. Şikayetim devam etmektedir.

 • Vodafone Temsilcisi14 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön