01 Nisan 2013 #1717775

Vodafone Vodem Mağduriyeti!

Vodafone'dan Vodem internet pakedi aldım. Ev adresimde çektiğini söylediler ancak eve geldiğimde yavaş çekiyordu. Geri vermek üzere müşteri hizmetlerini aradım, vodemi geri alamayacaklarını, iptal edersem 100 TL cayma bedeli ödeyeceğimi söylediler. Halbuki vodemim olduğunu söylediğim halde abone olurken zorla vodem vermişlerdi.


Cayma bedelini ödemekten başka yapacak birşey yok dediler. Vodafone telefon hattımı tepki olarak diğer operatöre taşıdım,vodem hattını da iptal ettireceğim her ne pahasına olursa olsun! Ayda 190 TL ödeme yapan bir aboneyi kaybettiniz. Ticari zeka işte bu!

Av. 56 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizine istinaden, Vodem kampanyalarında iptal talep edilmesi durumunda, işlemin cayma bedeli kabulü ile gerçekleşmekte olduğunu hatırlatmak isteriz. 3G kapsaması olmayan yerlerde EDGE / GPRS hızı ile internete bağlantı yapılabilmektedir. Vodem Kampanya esaslarına ekteki linkten ulaşabilirsiniz. http://www.vodafone.com.tr/Internet/vodemkampanyalari.php Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Av.02 Nisan 2013

    Ne zaman cevap verilecek? Sanki uzayda hayat olup olmadığına dair deneyler mi yapıyorsunuz? Alt tarafı kusurunuzu kabul edip cayma bedeli talep etmekte haksız olduğunuzu kabul edeceksiniz! Kesinlikle güvenilmez bir firmasınız! Hala cevabınızı bekliyorum. Daha önce müşteri hizmetlerinizi aradım ve aynı gün data hattıma gönderdiğiniz mesajda "müşteri hizmetlerinizi arasam cevabınızı öğrenebileceğimi" söylediniz. Böyle bir müşteri memnuniyeti anlayışı olur mu? Hakkımı bir hukukçu olarak sonuna kadar arayacağım. Bakalım kim kazanacak!

  • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön