01 Mayıs 2014

Vodafone Vodem Hizmeti Alamıyorum!

Vodafone ile 2 yıllık vodem sözleşmesi yaptım.Oturduğum yerdeki baz istasyonu eksikliğinden hiç bir hizmet alamadım.Bunun üzerine anlaşmamın iptalini istedim. Karşılığında bana ceza kesmeye kalkıyorlar.Cayma bedeli v.s. gibi nedenler den dolayı 170 tl ödememi istiyorlar. 10 gün oldu daha bir cevap almadım.

Soruyorum alamadığım hizmetin bedeli bumu yada 100 % müşteri memnuniyeti garantisi veren Vodafone bu mu ? Bu mu Türkiye'nin her yerinde ve her bölgesinde çekim gücü? Ankara'nın merkezinde çekim problemi varsa Allah diğer bölgedeki vatandaşlarımızın yardımcısı olsun. Teşekkürler Vodafone!

Deyiş 254 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön