28 Ağustos 2013 #1980683

Vodafone Vodem Faturasını Fazla Gönderdi!

Vodafone vodem kullanıcısıyım. Bilgisayar alırken hediye olarak ücretsiz vodem alabileceğimi ve aylık 2 gb'a kadar 19 TL, 2 ile 4 gb arası kullanım için 38 TL , 2 ile 4 gb arası kullanım için 57 TL ücretlendirme yapılacağı belirtildi. Vodem arayüzünde de aynı ücretlendirme var. Ancak 4 gb altı kullanım için temmuz ayında 53 TL fatura geldi.


Ağustos döneminde ise 2 gb altı kullanım için 64.60 TL fatura geldi. Bu nasıl bir ücretlendirme? Vodem arayüzünde dahi 6 gb'a kadar sadece 57 TL ücretlendirme yapılacağı söylenirken 2 gb kullanım neden üst sınırı aşarak 64 TL geliyor? Yapılan hatanın düzeltilmesi ve fazla kesilen faturalar için iade yapılmasını talep ediyorum.

Mehmet 122 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili ücretlendirmede sorun olmadığı tarifenize uygun ücretlendirildiğiniz tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön