21 Haziran 2013

Vodafone Vınn Hattımdan Haksız Kazanç!

19-06-2013 tarihinde her zaman yaptığım gibi Vodafone vınn ile internete bağlandım, mesaj programında fatura bilgisini görünce şaşırdım. Kullanmış olduğum vınn hattı hesabı bilen tarifinde ve aylık 20 TL ödüyorum ama 06-06-2013 borcumun 54 TL olduğunu gördüm.


İsmini hiç duymadığım ve girmediğim Fixmobi adındaki site beni bir ay önce yani 20-05-2013 tarihinde onayım olmadan beni üye yapmış. Böyle birşeyin olacağını hiç tahmin etmedim. Yoksa vınn mesaj programını sürekli açar ve bunu görür hemen iptal ettirirdim.


Bunda Vodafone'nun da kusuru olduğuna inanıyorum, haftalık 10 TL imiş ama benim 1 ay sonra öğrendiğim için 4o TL gitti.

Orhan 117 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 27.06.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön