18 Şubat 2013

Vodafone Vınn Çok Yavaş!

542749**numaralı 16.02.2013 itibaren kullanmak üzere 3 ay sözleşmeli bir vinn . ki ya kardeşim nette girmesi sıkıntı video açma sıkıntı daha doğrusu net sabit kalamıyorum kopuyor durmadan nerede bu 3 G Vodafone Vinn kullanıcısıyım.


Fakat reklamlarındaki gibi hızlı olmayı bırakın yavaşlık nedeni ile siteler açılmıyor, hattan düşmeler yoğun bir şekilde oluyor. Nette çok yavaş bir şekilde işlem yapamıyorum.Artık bu durumdan bıkmış durumdayım.

Mehemt 1.010 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.Yaşamış olduğunuz sorun ile ilgili öncelikle hattınızı farklı cihazda denemenizi ve sorunun cihaz kaynaklı olması durumunda, cihazınızın teknik servisi ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Ayrıca ilgili sorunu, bulunduğunuz bölgedeki farklı Vodafone kullanıcılarının da yaşıyor olması durumunda sorunun kaynağı kapsama alanı ile ilgili olabileceğinden, konu hakkında gerekli araştırmaları yapabilmemiz için, aşağıda yeralan bilgileri eksiksiz olarak tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Koordinat bilgisi(Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklamanız halinde sol üstteki arama bölümünde koordinatınız yeralacaktır) Bu bilgilerin yanında açık adresinize rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön