28 Ağustos 2013 #1981303

Vodafone Vermediği Hizmetin Faturasını Yolluyor!

Ben Vodafone 4 gb kotalı internet kullanıcısıyım. İnterneti 1 ay kullandıktan sonra kapandı ancak kapandığı için kullanamadım ve ücretini de ödememiştim. Aradan 2 ay geçti hiç kullanmadığım internet paketi için ayrı ayrı iki tane daha 40 TL fatura çıkarılmış toplamda böylelikle 3 faturam oldu. Haksız kazanç sağlandığını düşündüğümden ve hiçbir hizmet almadan gönderilen son iki faturayı ödemek istemiyorum.


Ayrıca hattımı kapatmak istediğimde ücretin ödenmesi gerektiği söyleniyor, kişi cebinde parası olmadığı taktirde bu hat hiçbir şekilde kapanmayacak ve her ay 40 TL üstüne gelecek gibi bir sonuca varır. Bu da kurumu sebepsiz zenginleştirir ki her türlü bu parayı Vodafone'dan almam gerekir.

Arslan 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza paket ücretinizin yansıtıldığı tespit edilmiş olup,sorun bulunmadığı bilgsini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön