17 Mayıs 2013

Vodafone Vermediği Cihazın Parasını İade Etmiyor!

İzmir Balçova Kipa Alışveriş Merkezindeki Güneş iletişimden Vodafone Smart Tab II 10’’ Lenovo almak için başvurdum. Satış yapılamadı. Güneş iletişim’in Narlıdere şubesine yönlendirildim. Bu şube de satışı, gerçekleştiremedi. Cihazda kullanılacak data hattı (0543 815 ****) adıma açık olduğundan bu hattın iptalini ve tarafıma ücretin iade ettirilmemesini istedim. Ama kredi kartımdan çekilen 540 TL’nin 30 Nisan 2013 tarihinden beri tarafıma iadesi yapılamadı. Mağduriyetimin önlenmesini istiyorum. VODAFONE'dan şikayetçiyim.

Engin 69 Okunma

Cevaplar

  • Engin23 Mayıs 2013

    Bir dahaki sefere de kapından gelip geçmem, kapından gelip geçmem.

  • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 543815****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin sağlanması için bankaya gerekli talimatın verildiği bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön