24 Ocak 2014 #2254121

Vodafone Vergi Konusunda Mesaj Göndermedi!

19 tl'lik Vodafone cep özgür paketine üyeyim. Paket yenileme tarihim bittiği için uyarı mesajı aldım lira yüklemem için bende 20 tl'lik lira yükledim bu arada eksi bakiyedeyim benden vergi kesilmiş tabiki paket yenileme tutarımın altına düşmüşüm paketim açılmamış bende ertesi gün olduğu için telefonumdan paketim açıldığını zannederek internete girdim konuştum vs tabiki olduğu gibi bütün liralarım bitti bana neden vergilenmeyle ilgili bilgi mesaj gelmedi? Neden ben uyarılmadım? Ben nereden bileceğim vergi kesileceğini yoksa bizde ona göre davranırız. Bu nasıl bir hizmettir? Dünya markası böyle mi olunuyor? Ben liralarımın tekrar yüklenmesini talep ediyorum.

Emre 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 26.01.2014-27.01.2014-28.01.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön