31 Ekim 2016 #6809689

Vodafone Verdikleri Vaatler Yerine Getirilmedi

6 Ekim'de tarifemi değiştirdim, faturalıya geçtim. Akıllı faturaymış sözde akıllı faturayla insanı saf yerine koydukları aşikar 28 Ekim'de arayıp 30 küsür olan faturanın 300 TL geldiğini, aşım olduğunu, aşımı mesajla gönderdiklerini söylediler. Şahsıma öyle bir mesaj gelmedi. 3 gün aşım yaptığımı söylediler. 3 gün aşım yaptım diye faturama fazladan 1 sıfır daha atmışlar. Yani faturayı yaptırırken bilgilendirme mesajında 750 dakikanız bulunmaktadır yazıyordu.


Müşteri temsilcisi ''ilk ay olduğu için 690 dakika verdik'' dedi. Ben çok şaşkınım bu duruma kendi kafalarına göre dakika eksiltip çıkartıyorlar. Bana bir bilgilendirme mesajı gelmediğini bayiye gideceğimi belirttim. Bayiye gittiğimde ara fatura biz bir şey yapamayız deyip beni geri çevirdiler. Tamamen usulsüzlük. Yapılan konuşmalarda kayıt altında çözüm bulamadığım takdirde maddi manevi tazminat davası açıp kazandığım tazminatın ufak bir kısmıyla!

Safiye 139 Okunma

Cevaplar

 • Safiye28 Ekim 2016

  Ve kesnlikle verilen hizmet 0 şikayet taskı oluşturmak istediğimi söylüyorum 3 gün sonra ana faturada şikayet edebilirsiniz diyor siz müşteriyi kısıtlayamazsınız gerekirse 3000 TL mahkemeye verip 5000 TL'lik tazminat açıp bana kalan 2000 TL'nin ufacık bir kısmıyla borcu ödeyip 2 tane olan Vodafone hatlarımı kapattıracağım bütün yakın çevreme sosyal takipçiletimede hakkınızda şikayette ve uyarıda bulunacağım ortada yalan var şahsıma uyarı mesajı da gelmedi bu çok büyük bir suçtur bu iş burada kalmaz.

 • Safiye28 Ekim 2016

  Müşteri temsilcisine yarım saat sonunda bağlanabildim ve bana 690 da değil 623 dakika verdiklerini söylediler 30 TL'yerine ilk ay 25 TL ödemeniz için 623 dakika verilmiş dedi ama bana gelen mesajda 750 dakika hattınıza tanımlanmıştır yazıyordu bilgide verilmedi şukadar ödeyin diye ilk ay şukadar dakika verdik diye ayrıca bana 3 tane bilgi (uyarı) mesajı geldiği söyleniyor bana uyarı mesajı gelseydi ben 50 TL verir ek paket alırdım neden 300 TL ödeyeceğimi bile bile aşım yapıyım ben öğrenciyim hiçbir şekilde bu parayı ödemeyeceğim ilk başta aradılar 300 TL'dediler sonra 364 TL'dediler arama yapmadığım halde 64 TL nereden geldi dedim aşım yaptığınız için ceza kesilmiş dedi 364 TL'ye çıktı

 • Safiye28 Ekim 2016

  Çözüm bulunana dek bu şikayetimi bütün sosyal medyalardan duyurmaya devam edeceğim, kendi müşterisini dolandıran adı bu kadar duyulmuş bir markanın düştüğü durumlara bak gerçi siz parayı böyle kazanıyosunuz bir çok yerden şikayet edip bir çok Vodafone hattımıda kapattıracağım.

 • Safiye28 Ekim 2016

  Kazandığım tazminatın ufak bir kısmıyla kendi kafalarına göre yarattıkları borcu öderim geri kalanı ilede yoluma devam ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön