13 Ağustos 2014

Vodafone Verdiği Tutardan Yüksek Fatura Geldi

Vodafone çağrı merkezinin ilgisizliğinden dolayı hattımı farklı bir operatöre taşıdım. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda 80 tl fatura geleceği bilgisi aktarılmasına rağmen 150 tl faturam geldi Vodafone'da hep problem yaşıyorum görüşmenin dinlenerek faturamın düzeltilmesini istiyorum.

Can 1.623 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi22 Ağustos 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 21.08.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Can20 Ağustos 2014

  hala dönüş yapılmadı nasıl bir şirket vodafona hala anlayamadım

 • Can16 Ağustos 2014

  hala donus yapilmadi bu nasil cozum anlamadim faturaya bqkmak bu kadar uzunmu suruyor acaba

 • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön