30 Ağustos 2013 #1984090

Vodafone Verdiği Sözü Yerine Getirmiyor!

13. 08. 2013 tarihinde Vodafone müşteri hizmetleri ile olan görüşmemde Genç Avantaj paketimin taahhüt vermem karşılığında 25 lira olacağı söylendi ayrıca ek olarak internette almak istedim ve 10 lira karşılığında da 1 gb internet vereceklerini söylediler. Aylık toplam 35 lira ödeyeceğim şeklinde anlaştık ve taahhüt verdim ama 16. 08. 2013 tarihinde yeni tarifeye geçtiğimde internet paketinin yüklenmediğini gördüm.


Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bana söylenen 20 TL karşılığında 1 gb internet alabileceğimdi. Bu mağduriyetimden dolayı şikayetçiyim ve benden taahhüt alabilmek için yanlış bilgi verildiği için verdiğim taahhüdü kabul etmiyorum ve iptalini istiyorum. Vodafone'dan da ayrılıyorum.

Öner 54 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,506676****numaralı hattınnız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,faturalandırmanıza yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön