26 Kasım 2014

Vodafone Verdiği Sözü Tutmuyor

Kurumsal olarak 30 hat sahibiyiz. Avea'a dan geçiş için verdikleri teklif ektedir. Bu teklifin bu güne kadar hiçbirisi yerine getirilmemiştir. Avea'ya cayma bedeli olarak 5.000 TL ekim ayında ödedik.
Şu anda aramamıza rağmen hem önerdikleri geçiş ücreti olan 5.000 TL'yi, hem de cayma bedelini plana almalarına rağmen ödemeyi gerçekleştiremeyeceklerini bildiriyorlar ve biz her ay yine 1.000 TL faturamızı Vodafone'a ödemeye devam ediyoruz. 1 gün faturayı geciktirdiğimizde bize faiz uygulandığını düşünürsek bizim şu andaki durumuz ortadır. 5.000 TL 2 ay, 5.000 TL 1 ay faiz uygulanarak ödenmesi gerekmektedir. Kestiğimiz 5.000 fatura KDV si hariç.

Erkan 84 Okunma

Cevaplar

  • Erkan01 Aralık 2014

    Şu ana kadar sadece bana ödemeleri gereken 5.000 tl yi yatırdılar. hala benim ave aya ödediğim 5.000 tl yi yatırmadılar. sözlerini hala yerine getirmediler. Bana geciken ödeme için fark ödeyecekler mi acaba. Ben faturama 1 gün geciktirsem hemen bana faiz işleten bir firma 2 aydın benim paramı ödemedi. Vodafonu firma olarak büyük küçük diye değelerlendirme dahi yapmıyorum. Benim için büyük firma sözünü ve anlaşmadaki sorumluluklarını yerine getiren firmadır. Küçkmüş baya vodefona yazık.. Bu Arada Hatlar Menderes Taşımacılık Kargo Ltd.Ştine Ait. ben Şirketin Genel Koordinatörüyüm. Yazık Vodafon a ve çalışanların verdiği sölere. Yazık.

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön