08 Şubat 2014 #2283913

Vodafone Verdiği Sözü Tutmadı!

Ben yıllardır Vodafone hattı kullanıcısıyım. Son altı ayda yeni bir numara alarak hattımı kullanmaya başladım.Bir kaç ay sonra faturam yüksek geldi ve ben bu yüzden müşteri hizmetlerini arayıp faturama kısıtlama yapılmasını yani limitimi aşınca durmasını istedim fakat böyle bir hizmetimiz yok ama size limitiniz dolunca ekstradan mesaj gönderebiliriz dedi.


Onu da şu şekilde belirttiler faturamı aşında her 50 tl'de bir telefonunuza mesaj göndereceğiz dediler. 50 100 150 200 vs. Neyse benim bu ay ki faturam 270 küsür lira geldi yine ve bana paketim dolduktan her hangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi. Ben bununla ilgili şikayette bulunmak istiyorum gerekenin yapılmasını arz ederim...

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön