29 Ocak 2014 #2263402

Vodafone Vefat Eden Abonenin Hattını Ölüm Belgesine Rağmen İptal Etmiyor

10.01.2014 tarihinde vefat eden S.. M.. B.. ait 0 542 406**** no'lu Vodafone hattının mevcut borçları yakınları tarafından ödenmiş ve hat iptal başvurusu yapılmıştır. Başvuru için ölüm belgesi sunulmasına rağmen işlem yapılmamış veraset ilanı istenmiştir. BTK tarafından ölüm belgesi yeterli görülmesine karşın Vodafone müşteri merkezini 4 kez aramamız ve 2 defa abone merkezine başvurmamıza rağmen hat kapama işlemini yaptıramıyoruz. Durumun incelenip mağduriyetimizin giderilmesini rica ederiz.

İlkay 546 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 21.02.2014 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • İlkay30 Ocak 2014

    firmadan bilgilendirme bekliyorum ama geri dönüş yapılmadı

  • Vodafone Temsilcisi29 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön