03 Ağustos
Yorum Yap
#10742583

Vodafone Ve Bayiisinin İlgisizliği!

> 29.06.2018 tarihinde Temsilciniz olan Vde İletişim Hizmetleri a. Ş'den Kurumsal Satış Danışmanı M** D*** ile yapmış olduğumuz görüşme neticesinde M** Beyin vaatleri doğrultusunda 2 adet hattımı Vodafone 'a aktardım. Verilen vaadlerden ilki; Esnaf 6 paketine abonelik yapılacağı (ücret olarak 32 TL olacağı) fakat esnaf 8 paketinin tarafıma verileceği (8 GB internet 1000dk, 1000sms olarak) yönünde olmasına rağmen (Ekteki sözleşmemim sağ üst kısmında esnaf 8 olarak belirtilmiştir.)


Esnaf 6 paketi olarak aboneliğim başlatılmıştır. (sadece ücret olarak 32 TL gerisi 8 GB internet 1000dk, 1000 SMS sağlanmamıştır). İkinci olarak; Geçiş anında en fazla cayma hakkı olarak 40 TL ceza ödeyeceğimi üzerinde olursa Vodafone/Kendi şahsının bu farkı karşılayacağını söz ile belirtmiştir. Ceza tutarı 140 TL olup, kendisine defaten belirtmeme rağmen geri dönüş sağlanamamıştır.
> İki konu hakkında da hem m-- beye hem Vde İletişim'e defalarca başvuruma rağmen tarafıma geri dönülmemiştir. Hem Vde İletişim hem de m-- d-- dan şikayetçi olduğumu tarafınıza bildirir, gerekli uyarı ve işlemlerin yapılmasını rica ederim. Bu durumlar doğrultusunda Vodafone müşteri hizmetlerime müracaat etmeme rağmen aldığım cevap:


imzalamış olduğunuz evraklar gereği bir hata tespit edilemediği olmuştur. Ekteki sözleşmemin tekrar incelenmesini ve özellikle sağ üstte yazan esnaf 8 paketi ibaresinin dikkate alınmasını rica ederim.

Savaş 295 Okunma
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler