Vodafone Ve Artı Mobil Adlı Şirketi Oyunu!

Yüksel Yüksel02 Nisan 16:37

Vodafone Yanımda uygulamasında Kazandıran Sorular diye bir bölüm var. Malum hepimiz bu günlerde evdeyiz. Klasik soru cevap gibi düşünüp tıkladım. Telefon numaranızı giriyorsunuz. Daha sonra telefonunuza bir SMS mesajı geliyor. Gelen mesajdaki kodu açılan alana giriyorsunuz. Ve bir smsl mesajı daha geliyor.

 Aboneliğiniz başlamıştır. Telefon numaranızı girdiğiniz ekranda abonelikle ilgili bilgi yok. Ücretle ilgili bilgi yok. Bankacılık sisteminde olduğu gibi gelen şifre mesajın en başında yani mesajı açmadan da şifreyi okuyup yazabilirsiniz. İkinci mesajdan sonra anında iptal mesajı yazıp iptal ettim ve Vodafone aradım. 

Müşteri temsilcisi bizimle alakalı değil diyor. Artı Mobil firması ile görüşün diyor. Onlarla alakalı değil ama iptal mesajınız görünmüyor diyecek kadar da içindeler. Saniyeler içinde abonelikler başlatılıyor ama iptal yapılamıyor. 

Müşteri temsilcisi iptal görünmüyor diyerek görüşme sırasında ayrıca iptal etti. Birincisi ben o firmanın değil sizin müşterinizim. İkincisi telefon numarasını girdiğimiz ekranda ne ücret konusunda bilgi var ne abonelik konusunda. Daha da önemlisi o sayfanın alt kısmında okudum kullanım şartlarını kabul ediyorum diye bir kısım var ama onay gerekmiyor. 

Bu konuyu kesinlikle burada da bırakmayacağım. Şu dışarı çıkma konusundaki sorunlar giderildiği anda Hakem Heyeti'ne de gidip şikayetimi belirteceğim. Kimse onaysız işlem yapamaz. Bunun hesabını hem Vodafone hem de Artı Mobil verecek...

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler