07 Eylül 2013 #1999445

Vodafone Vadettiği İnternet Paketini Yenilemedi!

06. 08. 2013 tarihinde cebime "Her yöne 1000 sms +1 gb kazanmak için faturalı hesabını bilen 500'e geçin 12 ay sözünüzle 25 TL'ye her yöne 500 dk konuşun"diye bir sms geldi ve bende Vodafone merkezine gittim. Kaydolurken "1 gb internet her ay kendisini yenileyecek değil mi dedim" "evet" dediler.


Sonra bir arkadaşımdan bu 1 gb internetin sadece 1 kere hediye verildiği ve yenilenmediğini duydum. Sonra müşteri hizmetlerini aradım müşteri hizmetlerindeki kişi "tabi ki yenilenir" dedi bende "tamam" dedim kapadım. Dün bana 500 dakikamın yenilendiği mesajı geldi ama 1 gb internetim yenilenmedi. Bütün hatlarımı kapattıracağım. Kayıtlarından bana bu taahhütün verildiği anlaşılabilir.

İlhan 94 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Konu ile ilgili olarak bilgilenedirme sms i gitmiş olup sorun bulunmamakta olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. 07/08/2013 11:09 tarihli tarafınıza gönderilen bilgi sms i : "Tebrikler! 90 gun boyunca kullanabileceginiz yurtici heryone 1000SMS, 1GB cepten internet hattiniza tanimlanmistir. " Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İlhan10 Eylül 2013

  titizlikle ilgileniliyor yazmışlar zerre kadar ilgilenilmedi bırakın ilgilenmeyi dönüş bile yapılmadı bu firmaya güvenim bitmiştir.

 • İlhan09 Eylül 2013

  bilimsel çalışmamı yapıyosunuz cevap veriyosanız verin.

 • İlhan09 Eylül 2013

  Müşteri yetkilimiz size yanlış bilgi vermiş demekten başka bir şey yapılacağına inanmıyorum.Cevap gelir gelmez kapatacağım ama cevabın geldiğide yok.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • İlhan07 Eylül 2013

  Lütfen ses kayıtları incelensin müşteri yetkilisine 2-3 kere 1 gb kesin yenileniyor değilmi yoksa işime yaramaz dedim tabiki beyefendi sadece 1 kereye mahsus olmaz her ay yenilenir denildi yalanım varsa sizden özür dileyeceğim ama siz hata yaptıysanız bana verilen taahhütü yerine getirirsiniz aksi takdirde üzerime 4 kayıtlı hattım var ve dakikalarımı kullandıktan sonra hepsini kapattırıp başka operatöre geçeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön