27 Şubat 2014

Vodafone Vaat Edilenden Fazla Fatura Gönderdi!

Bundan 2 ay önce hattımı kontörlüye çevirecek oldum. Karşımdaki şahıs yok kapamayın efendim size indirimler yapalım gibi sözlerle hattı kontörlüye çevirmeyerek beni ikna etmeyi başardı. Sözde 6 ay indirim kullanacaktım ama ne yazık ki 1 ay ancak kullandım. 19 tl yatırdım bu ay yine eski fiyattan 35 tl fatura çıkarmışlar. Bravo size en kısa zamanda hattı başka bir operatöre taşıyacağız. Sizi arasam nasıl olsa siz haklı çıkarsınız.

Erkan 35 Okunma

Cevaplar

  • Erkan06 Mart 2014

    oparatörü değiştirerek çözüm bulunmuştur ne yazıkki vodafone yardımcı olmamıştır

  • Vodafone Temsilcisi04 Mart 2014

    """Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi27 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön